Rekrutacja uzupełniająca

Dyrektor Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Złocieńca NR 11/2021 z dnia 18 stycznia 2021 r. od dnia 19 kwietnia 2021 r. do dnia 30 kwietnia 2021 r. prowadzona będzie rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2021/2022.

UWAGA RODZICE

Działając na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy, że od 29.03.2021r. do 18.04.2021r. PRZEDSZKOLE BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

WAŻNE!

WAŻNE!

UWAGA RODZICE Działając na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy, że od 29.03.2021r. do 11.04.2021r. PRZEDSZKOLE IM. ZAJĄCZKA ZŁOCIENIASZKA BĘDZIE ZAMKNIĘTE. W przedszkolu od 29.03.2021r. do 11.04.2021r. stacjonarnie prowadzone będą jedynie zajęcia dla dzieci rodziców, KTÓRZY OTRZYMALI POZYTYWNĄ DECYZJĘ DYREKTORA w odpowiedzi na wniosek o zorganizowanIe opieki ze względu na wykonywanie zawodów wymienionych w rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 .

UWAGA RODZICE

Działając na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy, że od 29.03.2021r. do 11.04.2021r. PRZEDSZKOLE BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

• Uwaga!

Szanowni Państwo

Ze względu na brak ogłoszenia aktu prawnego regulującego funkcjonowanie przedszkola w czasie obostrzeń, informacje o działalności grup przedszkolnych od najbliższego poniedziałku, będą na bieżąco aktualizowane.

Ograniczenie działalności przedszkola JEST ZE WZGLĘDU NA POTRZEBĘ ZAHAMOWANIA ROZWOJU EPIDEMII COVID-19 ORAZ Z UWAGI NA WYSOKI WZROST ZACHOROWALNOŚCI W KRAJU.

UWAGA RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW!!!

Zawieszenie zajęć w grupach przedszkolnych: III, VII (ul. Okrzei 4) w Przedszkolu im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu na czas oznaczony od dnia 24.03.2021 r. do dnia 26.03.2021r. (włącznie) ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną.

Przypominamy, że zgodnie z pkt. 3, ppkt. 8 Procedury bezpieczeństwa w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19 dla Pracowników, Rodziców i Dzieci Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu (aktualizacja 22 października 2020 r.) "JEŻELI W DOMU PRZEBYWA OSOBA NA KWARANTANNIE LUB W IZOLACJI W WARUNKACH DOMOWYCH, NIE WOLNO PRZYPROWADZAĆ DZIECKA DO PRZEDSZKOLA".

• KONKURS

!!!KONKURS PRZEDSZKOLNY!!!

We współpracy z Nadleśnictwem Złocieniec ogłaszamy KONKURS PLASTYCZNY
                pt. ZWIASTUNY WIOSNY NAD ZŁOCIENIECKIM JEZIOREM. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-, 4-, 5-, i 6-letnich oraz ich rodziców. Przeprowadzony zostanie w formie zdalnej.

Zdjęcia prac będą oceniane w dwóch kategoriach:

UWAGA RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW!!!

Zawieszenie zajęć w grupie przedszkolnej I Motylki (ul. Okrzei 4 ) w Przedszkolu im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu na czas oznaczony od dnia 12.03.2021 r. do dnia 19.03.2021r. (włącznie) ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną.

UWAGA RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW!!!

Zawieszenie zajęć w grupach przedszkolnych: VIII, IX, X (ul. Orzeszkowej 2 ) w Przedszkolu im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu na czas oznaczony od dnia 12.03.2021 r. do dnia 20.03.2021r. (włącznie) ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną.

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY I MOTYLKI.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy I, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 10 marca 2021r. do 19 marca 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY XIII Sówki .

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy XIII, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 11 marca 2021r. do 20 marca 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY XII KRECIKI.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy XII, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 11 marca 2021r. do 20 marca 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.

• Uwaga

UWAGA RODZICE DZIECI GRUPY V BIEDRONKI.

W związku z posiadaną wiedzą o kontakcie z osobą z potwierdzonym dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 dziecka z grupy V, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim, pozostałe dzieci zostają objęte nadzorem epidemiologicznym od 8 marca 2021r. do 18 marca 2021r., polegającym na wzmożonej obserwacji przez rodziców stanu zdrowia dzieci.