• Szanowni Państwo

Zgodnie z procedurą rekrutacji dzieci do przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu od 02.04.2024r. do 08.04.2024r. prowadzone będzie postępowanie uzupełniające na rok szkolny 2024/2025.

Wnioski o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym dostępne są do pobrania na stronie internetowej przedszkola w zakładce Rekrutacja .

Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie przedszkola przy ulicy Okrzei 4 do 08.04.2024r. do godz.14.00

Procedura rekrutacji na rok szkolnyn2024/2025

Procedura_rekrutacji_dzieci_do_przedszkola_rok_szkolny_2024_2025-2.pdf