• Propozycje do pracy z dziećmi w domu
        • Drodzy Rodzice!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przerwa w pracy przedszkola to dla Was ciężki czas. Wiemy, że dla wielu z Was zorganizowanie opieki dla dzieci nie jest rzeczą prostą. My postaramy się Wam pomóc, na ile możemy. Od poniedziałku każdego dnia znajdziecie na naszej stronie tzw. "zadania specjalne", czyli propozycje zabaw i aktywności dla dzieci oraz materiały do samodzielnego wydruku. Będą to różne pomysły na to, co możecie wspólnie robić w domu, aby oderwać dzieci od telewizora i tabletu oraz wspierać rozwój ich zdolności, umiejętności i kompetencji. Oczywiście wszystkie nasze propozycje są dobrowolne i tylko dla chętnych. Mamy nadzieję, że będą dla Was jakąś pomocą.

Drodzy rodzice zachęcamy do kontaktu drogą mailową z wychowawcami i specjalistami:

kontakty do wychowawców i specjalistów

• Napisz do nas