• Rekrutacja uzupełniająca

Szanowni Państwo Zgodnie z procedurą rekrutacji dzieci do przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu od 02.04.2024r. do 08.04.2024r. prowadzone będzie postępowanie uzupełniające na rok szkolny 2024/2025.

Wnioski o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym dostępne są do pobrania na stronie internetowej przedszkola w zakładce Rekrutacja .

Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie przedszkola przy ulicy Okrzei 4 do 08.04.2024r. do godz.14.00

• Konkurs!!!

Serdecznie zapraszamy Dzieci i Rodziców

do wzięcia udziału w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastyczno-technicznym z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi pt.:”Recyklingowy Przyjaciel”.

Prace można wykonać dowolną techniką (bez materiałów sypkich) oraz dowolnej wielkości z wykorzystaniem materiałów wtórnych i dołączyć do niej nazwę i opis zabawki.

Konkurs odbywa się w dwóch grupach wiekowych:

3-4-latki, 5-6-latki.

Prace należy dostarczyć do 19 kwietnia 2024roku.

Więcej informacji uzyskacie Państwo w regulaminie konkursu oraz u wychowawców grup.

regulamin_konkursu_recyklingowy_przyjaciel.pdf

• Rekrutacja

Zgodnie z procedurą rekrutacji, listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka na rok szkolny 2024/2025 zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń przed budynkiem przedszkola oraz w przedsionku budynku przy ul. S.Okrzei 4.

• Rekrutacja

Zgodnie z procedurą rekrutacji listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola im. Zajaczka Złocieniaszka na rok szkolny 2024/2025 zostały wywieszone w budynku przedszkola.

Warunkiem przyjęcia kandydata zakwalifikowanego jest złożenie przez rodzica/opiekuna prawnego pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola- załącznik nr 8 do procedury rekrutacyjnej.Termin składania: od 06.03.24r. do 13.03.24r. w sekretariacie przedszkola.