• Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 dla dzieci uczęszczających do przedszkola w systemie 5-godzinnym odbędzie się 1 września o następujących godzinach:

1. Oddział VI, poranny - dzieci 6-letnie o godzinie 9:00 przy ulicy Okrzei 4

2. Oddział VII, popoludniowy - dzieci 6-letnie o godzinie 9:30 przy ulicy Okrzei 4

3. Oddziały XII i XIII, poranny i popołudniowy - dzieci 4 i 5-letnie o godzinie 12:00 przy ulicy Orzeszkowej 2

4. Oddziały XIV i XV, poranny i popołudniowy  - dzieci 3 i 4-letnie o godzinie 12:30 przy ulicy Orzeszkowej 2

• Ogłoszenie

W dniach 24.08- 25.08.2022 odbędą się dni adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych (dzieci 3 i 4-letnie z grup I, VIII, XIV i XV). Zapraszamy rodziców z dziećmi od godziny 15.30 do godziny 17.00. Dzieci z grupy I przy ulicy Okrzei, dzieci z grup VIII, XIV i XV przy ulicy Orzeszkowej.