• Rekrutacja uzupełniająca

Postępowanie uzupełniające

Dyrektor Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu informuje, że zgodnie

z zarządzeniem Burmistrza Złocieńca nr 5/2023 od 03.04.2023r. do 11.04.2023r. prowadzone będzie postępowanie uzupełniające do przedszkola na rok szkolny 2023/2024.

Wnioski o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym dostępne są do pobrania na stronie internetowej przedszkola w zakładce Rekrutacja .

Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie przy ulicy Okrzei 4 do 11.04.2023r. do godz.14.00

Postępowanie uzupełniające na rok szkolny 2023/2024 dotyczy dzieci urodzonych w latach:

rocznik 2020- system 9,5 godzinny- 5 miejsc

rocznik 2018/2019- system 9,5 godzinny- 1 miejsce