• Rekrutacja uzupełniająca

Rekrutacja uzupełniająca

Dyrektor Przedszkola im. Zajączka Złocieniszka w Złocieńcu informuje, że zgodnie             z Zarządzeniem Burmistrza nr 7/2022 z dnia 10 stycznia 2022 r. od dnia 1 kwietnia 2022 r. do 14 kwietnia 2022 r.  prowadzona będzie rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2022/2023.

W ww. terminie należy składać wnioski o przyjęcie do Przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym ( Zalacznik_nr_2, Zalacznik_nr_3 Zalacznik_nr_4, Zalacznik_nr_5, Zalacznik_nr_6).

Dokumenty należy składać w urnie znajdującej się w przedsionku administracji przy ul. Okrzei 4.

Rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2022/2023 dotyczy dzieci urodzonych w latach:

rocznik 2019- system 9,5 godzinny- 3 miejsca

rocznik 2018- system 9,5 godzinny- 1 miejsce

rocznik 2016- system 9,5 godzinny- 2 miejsca

rocznik 2019- system 5 godzinny – 3 miejsca

rocznik 2018- system 5 godzinny- 2 miejsca

rocznik 2017- system 5 godzinny- 4 miejsca

rocznik 2016- system 5 godzinny- 7 miejsc

Wykazane powyżej dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji będą dostępne w przedsionku administracji (w formie papierowej) oraz do pobrania w dziale Rekrutacja na naszej stronie internetowej:

TERAPIA LOGOPEDYCZNA

„Mowa jest nam dana po to, by wyrażać myśli”

<L.M. Montgomery>

Na zajęciach logopedycznych prowadzone są zabawy, ćwiczenia, które mają na celu:

• usprawnianie motoryki aparatu artykulacyjnego (m.in. języka, warg, żuchwy);
            • kształtowanie prawidłowych czynności fizjologicznych w obrębie aparatu mowy
               (tj. połykanie, żucie);
            • kształtowanie prawidłowego toru oddechowego, wydłużanie fazy wydechowej;
            • rozwijanie słuchu fonematycznego;
            • wzbogacanie słownictwa dziecka, rozwijanie mowy opowieściowej;
            • rozwijanie umiejętności rozumienia wypowiedzi słownych;
            • rozwijanie umiejętności budowania dłuższych wypowiedzi;
            • uzyskanie prawidłowej artykulacji poszczególnych głosek.

Jak ćwiczymy, bawimy się na zajęciach logopedycznych?
            Zapraszam do obejrzenia zdjęć ;-)

mgr Joanna Tałajkowska -logopeda

• Rekrutacja 2022/2023

OGŁOSZENIE

Dyrektor Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu informuje Rodziców dzieci zakwalifikowanych do przedszkola o konieczności złożenia potwierdzenia  woli  w dniach 09-11.03.2022. Wypełniony i podpisany przez rodziców dokument proszę wrzucić do  urny w holu administracji lub złożyć w sekretariacie przedszkola w budynku przy ul. S.Okrzei4.

Powyższy dokument można pobrać ze strony przedszkola, w zakładce Rekrutacja, Potwierdzenie woli. Będzie również możliwość pobrania dokumentu w holu przedszkola.